Om skolen

Produktionsskolen Kolding

– en anden vej til uddannelse eller job

  • Johnny Rostermund
    Johnny Rostermund linjeleder HÅNDVÆRK OG TEKNIK

    Tlf. 4030 4880
    Email: johnny@prokol.dk

  • Bendit Christensen
    Bendit Christensen linjeleder gastronomi og ernæring

    Tlf. 5114 2081
    Email: bendit@prokol.dk

  • Bo Benkjær petersen
    Bo Benkjær petersen linjeleder IDÉ OG DESIGN

    Tlf. 6155 7477
    Email: bo@prokol.dk

  • Morten Lund Nielsen
    Morten Lund Nielsen Linjeleder Medie og Design

    Tlf. 6155 7478
    Email: mortenn@prokol.dk

  • Lisbeth Sand Abrenica
    Lisbeth Sand Abrenica assistent OMSORG OG KREATIVITET

    Tlf. 6155 2028
    Email: lisbeth@prokol.dk

  • Kent Weber Knudsen
    Kent Weber Knudsen assistent HÅNDVÆRK OG TEKNIK

    Tlf. 5057 2473
    Email: kent@prokol.dk

  • Morten N. Christensen
    Morten N. Christensen Pedel

    Tlf. 40305780
    Email: morten@prokol.dk

  • Dorthe Friis
    Dorthe Friis Underviser og vejleder, Produktionsskolen

    Tlf. 2016 2780
    Email:dorthe@prokol.dk

  • Eva Bøgen
    Eva Bøgen Vejleder, Produktionsskolen

    Tlf. 4030 5980
    Email: eva@prokol.dk

  • Vibeke Kjeldberg
    Vibeke Kjeldberg Underviser, KUU

    Tlf. 4111 3617
    Email: vibeke@prokol.dk

     

  • Lone Andersen
    Lone Andersen Uddannelsesleder og kontaktperson, KUU

    Tlf. 2078 4076
    Email: lone@prokol.dk

  • Flemming Jarle
    Flemming Jarle Underviser, KUU

    Tlf. 4166 1200
    Email: flemming@prokol.dk

  • Søren Andersen
    Søren Andersen Underviser og kontaktperson, KUU

    Tlf. 4030 1880
    Email: soren@prokol.dk

     

     

  • Karina Hansen
    Karina Hansen Rengøring

    Tlf. 5114 2080
    Email: karina@prokol.dk

  • Suzan Stokholm
    Suzan Stokholm Rengøring
  • Helle Farre
    Helle Farre BOGHOLDER

    Tlf. 5114 2076
    Email: helle@prokol.dk

  • Kent Lauridsen
    Kent Lauridsen IT-ADMINISTRATOR

    Tlf. 4030 8667
    Email: kentl@prokol.dk

  • Bente Michaelsen
    Bente Michaelsen CONTROLLER

    Tlf. 3054 7915
    Email: bente@prokol.dk

  • Bjarne Bonvang
    Bjarne Bonvang Forstander

    Tlf. 2238 9888
    Email: bjarne@prokol.dk

  • Britt Andersson
    Britt Andersson Linjeleder RE-DO og bærdygtighed

    Tlf. 6155 7499

    Email: Britt@prokol.dk