Skolens ansatte

Produktionsskolen Kolding

– en anden vej til uddannelse eller job

  • Flemming Jarle
    Flemming Jarle linjeleder HÅNDVÆRK OG TEKNIK

    Tlf. 4166 1200
    Email: flemming@prokol.dk

  • Bo Benkjær petersen
    Bo Benkjær petersen linjeleder IDÉ OG DESIGN

    Tlf. 6155 7477
    Email: bo@prokol.dk

  • Morten Lund Nielsen
    Morten Lund Nielsen Linjeleder Grafik og Medier

    Tlf. 6155 7478
    Email: mortenn@prokol.dk

  • Trine Christiansen
    Trine Christiansen Linjeleder Gastronomi og Ernæring

    Tlf. 5114 2081
    Email: trine@prokol.dk

  • Kent Weber Knudsen
    Kent Weber Knudsen assistent HÅNDVÆRK OG TEKNIK

    Tlf. 5057 2473
    Email: kent@prokol.dk

  • Lisbeth Sand Abrenica
    Lisbeth Sand Abrenica Assistent KUU Handel og Service

    Tlf. 6155 2028
    Email: lisbeth@prokol.dk

     

  • Vibeke Kjeldbjerg
    Vibeke Kjeldbjerg Underviser, KUU

    Tlf. 4111 3617
    Email: vibeke@prokol.dk

  • Søren Andersen
    Søren Andersen Underviser og kontaktperson, KUU

    Tlf. 4030 1880
    Email: soren@prokol.dk

     

     

  • Karina Hansen
    Karina Hansen Rengøring

    Tlf. 5114 2080
    Email: karina@prokol.dk

  • Suzan
    Suzan Rengøring
  • Helle Farre
    Helle Farre BOGHOLDER

    Tlf. 5114 2076
    Email: helle@prokol.dk

  • Kent Lauridsen
    Kent Lauridsen IT-ADMINISTRATOR

    Tlf. 4030 8667
    Email: kentl@prokol.dk

  • Lone Andersen
    Lone Andersen Forstander

    Tlf. 2078 4076
    Email: lone@prokol.dk